Cawrestling! Najlepsze forum z najlepszym e-fedem!!!

Cawrestling! Najlepsze forum z najlepszym e-fedem!


#1 04-02-2011 21:48:25

 MasterRKO

Moderator

9257331
Zarejestrowany: 04-02-2011
Posty: 117
Punktów :   

Newsy i 2 rozmowy

*Booker T będzie trenerem w Tough Enough show

* Paul Bearer w wywiadzie ujawnił, że kontaktował się z TNA w sprawie bycia menedżerem Abyss'a przed jego debiutem, jednakże problemy zdrowotne Bearer'a przekreśliły ten plan.

* Beth Phoenix w rozmowie ze Slam Wrestling:

- O meczu ze stołami na TLC:
"To było świetne ponieważ w WWE miałam tylko kilka okazji do wzięcia udziału w czymś takim, a ten mecz był jedną z nich. Myślę że w całej historii WWE nie było tag team matchu div ze stołami".

- O Awesome Kong w WWE:
"Było dużo rozmów o jej przyjścu do WWE. Myślę że sporo osób pomyślało, że będzie całkiem nieźle zobaczyć nas obie w ringu. Jeśli będziemy miały taką szansę, byłoby niesamowicie. Czekam na to. Nigdy nie walczyłyśmy ze sobą, nawet na scenie niezależnej. Wydaje mi się że byłoby fantastycznie zobaczyć Beth Phoenix i Awesome Kong na ringu w tym samym czasie".

- O stosunkach z Natalyą:
" Kiedy byłam kontuzjowana była dla mnie jedyną ważną osobą. Natalya i ja jesteśmy bardzo blisko, od wielu lat, jesteśmy przy sobie przy naszych wzlotach i upadkach. Ma wspaniały, pozytywny wpływ na moje życie".

- O dywizji div w WWE:
"Nie chodzi tylko o to, czy jesteśmy ładne, jak wyglądamy ale o pokazanie się. Większość naszych div jest dobrze wykształcona i chętnie porozmawia o aktualnych i/lub ważnych sprawach. Pracujemy ciężko by nie być tylko lalkami Barbie - jesteśmy kimś więcej".

* Dixie Carter odpowiadała na pytania fanów za pośrednictwem facebook'a i tweeter'a:

1). "Jaka jest Twoja największa pomyłka jaką popełniłaś do tej pory szefując TNA? Wiem że lista jest długa, ale podaj jedną rzecz".

"Przesunięcie Impactów na poniedziałek. Mieliśmy wierną publiczność w czwartek i to posunięcie to potwierdziło".

2). "Jaka jest prawda o odejściu Stinga i jego dołączeniu do WWE?"

"Czytałam o tym. Naprawdę nie chciałabym tego zobaczyć".

3). " Jak poczułaś się gdy zobaczyłaś Booker'a T i Kevina Nash'a na Royal Rumble i zrozumiałaś, że plany w związku z "THEY" są przekreślone"?

"Booker nie był angażowany w MEM angle. Nash był związany kontraktem, z którego został zwolniony z powodów których nie chcę przybliżać. MEM angle od początku nie byłby związany z oryginalną grupą i byłby na krótki czas aż do czegoś innego".

Źródło: wrestlefans.pl
Zapraszam do komentowania


http://pu.i.wp.pl/k,NjA4NTM1OTksNDgzMzAwNzk=,f,Randy_to_Master

Offline

 

#2 05-02-2011 11:08:01

 FoTi

Demolition Snake

10082613
Zarejestrowany: 02-02-2011
Posty: 114
Punktów :   

Re: Newsy i 2 rozmowy

Paul Bearer dla Abyssa może by pasował ale wydaje mi się on tak związany z Undertakerem i Kane'em że byłby to zły pomysł.


http://www.fotoszok.pl/upload/2184286d.jpg

Offline

 

#3 05-02-2011 22:07:00

 Undertaker

Użytkownik

8815671
Skąd: Łódzkie
Zarejestrowany: 02-02-2011
Posty: 117
Punktów :   

Re: Newsy i 2 rozmowy

ciekawa rozmowa z beth


http://img413.imageshack.us/img413/2230/sygnacda.jpg
HPM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatmagi.pun.pl www.awft1.pun.pl www.oskleo.pun.pl www.olimpiawojnicz.pun.pl www.forumrozrywkowe.pun.pl